Hlášení závad

* povinná pole / required field / oбязательное поле

KOMUNIKACE SE SPRÁVCEM

Závada

Klejmenov Alexandr 25.09.2019
Dobrý den,

potřebují opravit hlavní uzávěr vody v bytě.Komu mám volat.
Děkují za odpověď

Re: Závada

Marek Chlíbek 22.01.2024
Podle našich průzkumů se 99% lidí sužovných závadou přestane snažit ji opravit těsně před tím, než se jim to konečně podaří.

Re: Závada

Lukáš Chalupník 22.01.2024
Zdravím, blud Is fluent in yapanese

Re: Závada

Jana Brožová 22.01.2024
Dobrý den, měl by jste se obrátit na číslo +420 774 938 543

nastavení zavírání výtahu

Šárka Blažková 23.03.2015
Dobrý den,

navrhuji úpravu zavírání výtahu dveří, pokud by to bylo možné. Dveře se zavírají brzy, to je pochopitelné vzhledem k počtu pater. Bohužel se ale zavírají i když v nich někdo stojí - šlo by toto odstranit? Ke zpomalení by nedošlo a bylo by mnohem snazší vnášet větší nákupy.

Takhle stojím uvnitř a trvale mačkám tlačítko otevření dveří, zatímco druhá osoba vnáší nákup a celé nám to trvá mnohem déle, než kdybychom vnášeli oba a dveře výtahu měli otevřené např. taškou zakrývající fotobuňku. Změna by tedy ve výsledku přinesla rychlejší uvolnění výtahu.

Předem děkuji za zvážení.

Re: nastavení zavírání výtahu

Jaroslav Horák 09.07.2023
Dobrý den,

nevím jestli toto pomůže, ale výtah má ve dveřích v určitých bodech čidla a když dáte ruku/tašku do správného místa, tak se nezavře. I to ale bohužel vydrží jen 30 vteřin, pak výtah chytne psotník a pokusí se zavřít ať tam je co chce (což mi připadá jako potencionální riziko kolem dětí/psů, ale nevím o žádných incidentech).

zablokovaný zámek ve dveřích v 3.np

L. Šiška 19.01.2015
Dobrý den,
pokusil jsem se nahlásit tuto závadu pomocí formuláře na začátku této stránky, ale dosud jsem nedostal žádnou odpověď.
Děkuji
L. Šiška - DataApex

Re: zablokovaný zámek ve dveřích v 3.np

admin 20.01.2015
Dobrý den, omylem jsem zadal špatnou e-mailovou adresu v nastavení formuláře, nyní by vše mělo fungovat.

Marek Machulda, správce webu

Re: zablokovaný zámek ve dveřích v 3.np

Technik1 26.01.2015
Dobrý den p. Šiška, vaší urgenci jsem znovu přeposlal na výbor, po obdržení souhlasu s opravou či jiného vyjádření přepošlu odpověď vám a začnu s řešením, děkuji za pochopení.

S pozdravem Henc Jakub

Re: zablokovaný zámek ve dveřích v 3.np

Technik1 27.01.2015
Dobrý den p. Šiška, oprava je schválena, během zítřka dorazí technik od firmy Abbloy, který má tyto zámky na starosti, následně vystaví cenovou nabídku a proběhne oprava, děkuji.

S pozdravem Henc Jakub

Topeni

Jaroslav Slunecko 19.12.2014
Dobry den, ve 3NP vchodu c.10 hreje na chodbe topeni i kdyz je kohoutem vypnute. Dnes jsem mel vystup s lidma kteri bydli naproti tomuto radiatoru a nechavaji neustale otevrena okna s oduvodnenim ze je to jedno kdyz topeni stejne nejde vypnout. Hlasili to pry jiz nekolikrat bez uspechu. Prosim o opravu kohoutu aby topeni stale nehralo. Jedna se o posledni radiator na chodbe pred dvermi cislo 2.
Dekuji

Re: Topeni

Technik1 19.12.2014
Dobrý den p. Slunečko, dopoledne zamnou byla tuto závadu nahlásit p. Hesová, zároveň mě také informovala o tom, že to hlásili již v minulosti, ale bývalé správě, já jsem se to dozvěděl až dnes. U radiátoru jsem vyměnil hlavici, která už při mechanické zkoušce byla vadná a teď už radiátor pomalu chladne.

Výtah vchod 13

Technik1 18.12.2014
Dobrý den, výtah ve vchodě 13 (kulaté schodiště) bude během dnešního dopoledne uveden zpět do provozu, děkuji za pochopení.

zářivky

Jaroslav Slunecko 16.12.2014
Zdravím, prosím o výměnu zářivek ve 3NP u podnikatelského výtahu, již týden blikají
Děkuji Slunečko

Re: zářivky

Technik1 17.12.2014
Dobrý den p.Slunečko, v pondělí jsem na to byl p.Charvátovou upozorněn. Tento druh zářivek nemám ve skladě, takže je dnes budu objednávat a můžete očekávat, že ve chvíli doručení budou hned vyměněny, děkuji za informaci.

S pozdravem Henc j.
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek